قوانین مهم : شرایط خرید و حساب کاربری

 • شرایط خرید

– در خرید محصول خود دقت کنید زیرا پس از دانلود و دریافت محصول امکان پس دادن آن وجود ندارد ؛ در صورت  بروز مشکل از جمله خرابی محصول با پشتیبان تماس بگیرید تا هماهنگی لازم برای ترمیم یا پس گرفتن هزینه محصول انجام گردد.

– تمامی محصولات تست شده و دارای آموزش و بدون مشکل میباشند پس با خیال آسوده خرید کنید.

– از انتشار محصول خریداری شده خود داری کنید زیرا خلاف قوانین بوده و موجب مسدودی حساب کاربری میشود!

 • شرایط ساختن و داشتن حساب کاربری

– ما برای ثبت نام شما مشخصاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن و ایمیل را دریافت میکنیم تا راه های ارتباطی و ارائه پشتیبانی بهتر فراهم گردد و این اطلاعات نزد ما محفوظ میباشد.

– از وارد کردن اطلاعات نادرست پرهیز کنید زیرا موجب مسدودیت حساب شما میگردد!

– استفاده از نام های زشت و ناپسند و … پرهیز کنید زیرا موجب مسدودیت حساب کاربری شما میگردد!

– اطلاعات شخصی خود را به عنوان نام کاربری و رمز وارد نکنید مثال : استفاده از شماره تلفن یا کد ملی در نام کاربری

*زیرا نام کاربری شما هنگام ارسال دیدگاه و نظرات برای دیگران قابل مشاهده است

– مسئولیت نگهداری رمز کاربری و نام کاربری تان بر عهده خودتان است و این اطلاعات را به فرد دیگری ارائه ندهید و نزد خود محفوظ نگه دارید


شرایط و قوانین عمومی

نشانی وب‌سایت ما فقط آدرس زیر میباشد

https://ezpick.ir

 

 • اطلاعاتی که در وبسایت ذخیره میشوند :

 

 • دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه (اسپم).

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

 

 • رسانه

 

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

* از اپلود کردن عکس شناسنامه و مدارک یا اطلاعات شخصی به عنوان پروفایل و یا در دیدگاه ها جدا خود داری کنید

 

 • فرم‌های تماس

اطلاعات تماس با ما و پشتیبانی در بالای صفحه اصلی سایت درج شده و قابل مشاهده است است

 

 • کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

 • محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

 

 • چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

 • حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

 • داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

 

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

 • اطلاعات تماس شما

ما اطلاعات تماس با شما را جهت بهبود پشتیبانی و تایید صحت شما دریات میکنیم

 

 • اطلاعات اضافی

اگر از سایت خود برای اهداف تجاری استفاده می‌کنید و در جمع آوری یا پردازش اطلاعات شخصی ترفیع بیشتری قرار می‌گیرید، علاوه بر اطلاعاتی که قبلا مورد بحث بوده ایم، اطلاعات زیر را در سیاست حفظ حریم خصوصی خود ذکر می‌کنیم.

 • چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

در این بخش شما باید اقداماتی را که برای حفاظت از اطلاعات کاربران ’ خود انجام داده‌اید توضیح دهید.

 • چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

در این بخش، شما باید روشهایی را که برای مقابله با نقضهای اطلاعاتی، پتانسیل یا واقعی، مانند سیستمهای گزارشگری داخلی، مکانیزمهای ارتباطی، و یا مشکلات احتمالی دارید، توضیح دهید.

 • چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

اگر وب سایت شما از طریق اشخاص ثالث، از جمله تبلیغ‌کنندگان، داده‌هایی درباره کاربران دریافت می‌کند؛ این اطلاعات باید در بخش سیاست حریم خصوصی در مواجه با داده‌های شخص ثالث، گنجانده شود.

 • تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

اگر وب سایت شما یک سرویس ارائه می‌دهد که شامل تصمیم گیری خودکار می‌شود – به عنوان مثال، اجازه می‌دهد مشتریان برای درخواست اعتبار، یا جمع آوری داده‌های خود را به یک نمایه تبلیغاتی – شما باید توجه داشته باشید که این اتفاق می‌افتد، و شامل اطلاعات در مورد نحوه استفاده از این اطلاعات، چه تصمیماتی با داده‌های جمع آوری شده انجام می‌شود و چه کاربران حقوق بیش از تصمیم گیری را بدون دخالت انسانی گرفته اند.

 • الزامات افشای قانونی صنعت

اگر عضو جامعه صنعتی با قوانین نظارتی خاص هستید و یا مشمول قوانین افزوده حریم خصوصی می‌شوید، ضروری است که اطلاعات آن را در اینجا مطرح کنید.